اخبار > بازدید مسئولان شرکت عمران شهرهای جدید از پروژه های چند شهر جدید کشور


  چاپ        ارسال به دوست

در ماه گذشته صورت گرفت؛

بازدید مسئولان شرکت عمران شهرهای جدید از پروژه های چند شهر جدید کشور

مدیرعامل و اعضای هیئت مدیره شرکت عمران شهرهای جدید به منظور ارائه خدمات رفاهی بهتر و بیشتر به شهروندان و سرعت بخشی به پروژه های در حال ساخت از چند شهر جدید کشور بازدید کردند.

به گزارش روابط عمومی شرکت عمران شهرهای جدید، نریمان مدیرعامل شرکت عمران شهرهای جدید با حضور در شهر جدید سهند و در نشست مشترکی با اعضای شورای اسلامی این شهر، بر لزوم فراهم کردن امکانات مناسبی همچون فضاهای ورزشی ، آموزشی ، خدماتی ،درمانی و رفاهی برای ساکنین این شهر تأکید کرد.

معاون وزیر راه و شهرسازی به پروژه نیمه تمام اتوبان تبریز سهند هم اشاره کرد و گفت: این پروژه با 70 درصد پیشرفت فیزیکی در حال اجرا می باشد که تاکنون اعتباری بالغ بر 18 میلیارد تومان برای اجرای طرح، هزینه شده و جهت اتمام و بهره برداری آن نیز اعتباری نزدیک به 200 میلیارد تومان نیاز است .
نریمان همچنین افزود: سعی داریم از طریق مشارکت ، مصوبات مجلس و اوراق مشارکت ، منابع موجود داخلی و تهاتر زمین، اعتبار مورد نیاز را تامین کرده و با سرعت بخشی به پروژه ، شاهد بهره برداری آن در ماه های آینده باشیم .

روانفر عضو هیئت مدیره شرکت عمران شهرهای جدید نیز با حضور در عالیشهر از روند اجرایی پروژه های در حال ساخت دبستان 12 کلاسه فاز3، مجموعه استخر ورزشی فاز2، مجتمع فرهنگی و هنری فاز2، هنرستان 8 کلاسه فاز4، پارک مرکز ناحیه ای ابریشم فاز4، آسفالت بخشی از معابر فاز4 بازدید کرد.

در راستای این بازدیدها، میریان عضو هیئت مدیره شرکت به همراه روانفر با حضور در شهر جدید مجلسی موضوعات مهمی از جمله محورهاي مواصلاتي شهر، روند پيشرفت فیزیکی قطار حومه ای و هماهنگي جهت استقرار تولیدکنندگان صنايع دستي و عرضه این محصولات، مورد بحث قرار گرفت و مقرر شد در جلسات بعدی با حضور مدير كل اداره گردشگري،ميراث فرهنگي و صنايع دستي موضوع توافقات شهرهاي جديد و صنايع دستي مجدداً مورد بررسي قرار گرفته و نسبت به ارائه خدمات به هنرمندان در شهرجديد مجلسي اقدام گردد.

طاهرخانی عضو هیئت مدیره نیز به همراه مدیران واحد شهرسازی شرکت عمران شهرهای جدید با حضور در سنندج، جلسه ای مشترک با حضور استاندار ومديران استاني پیرامون مطالعات امكان سنجي و مكان يابي شهری جديد در سنندج داشتند و بر ایجاد نسلی نو از شهر جدید با کارکردهای کارآفرینی و محرک توسعه کردستان و سنندج تأکید کردند.

همچنین توکلی مدیر کل دفتر حمل و نقل و ترافیک شرکت نیز به همراه مشاور وزير در امور حمل ونقل از روند اجرایی قطار حومه اي كرج -هشتگرد بازدید کردند./

 


١٤:٤٩ - يکشنبه ١ مرداد ١٣٩٦    /    شماره : ١٢٨٩    /    تعداد نمایش : ٤٠١


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج
* چاپ این صفحه *