اخبار > پايان خوش مسكن مهر شهر جديد سهند


  چاپ        ارسال به دوست

تحويل ١٣٨٩ واحد مسكن مهر؛

پايان خوش مسكن مهر شهر جديد سهند

با حضور معاون وزیر راه و شهرسازی و بهره برداری از يك هزار و ٣٨٩ واحد مسکن مهر در شهر جدید سهند، پروژه مهر سهند نيز به اتمام رسید.
به گزارش روابط عمومى شركت عمران شهرهاى جديد، محسن نریمان در مراسم اختتامیه طرح مسکن مهر شهر جدید سهند گفت: امروز با افتتاح ١٣٨٩ واحد مسکن مهر تعداد مسکن مهر افتتاح شده در این شهر را به مرز ٣٥ هزار واحد رسانده و به این ترتیب عملا پروژه مسکن مهر شهر جدید سهند تکمیل و به متقاضیان آن تحویل داده شد.
مدير عامل شركت عمران شهرهاى جديد به تامین دیگر نیازهای ضروری این شهر جدید اشاره و اذعان كرد: طرح مسکن مهر با فراهم كردن تمامی خدمات زیر بنایی و روبنایی انجام شد و تلاش بر این است تا با اتمام آزاد راه تبریز-سهند و همچنین ساخت قطار شهری سهند – تبریز از نظر حمل و نقل بار و مسافر شرایط امنی را برای ساکنان آن فراهم کنیم .
نريمان در خصوص آخرین وضعیت آزاد راه تبریز – سهند هم از حل مشکل معارضین در مسیر این آزاد راه خبر داد و گفت : طی بازدیدی که به همراه وزیر راه و شهرسازی از این آزادراه صورت گرفت، مشکل معارضین موجود در ورودی این مسیر حل شده و جهت ادامه عملیات در اختیار شرکت عمران قرار گرفت.
 وی اضافه كرد: به زودی با استفاده از مشارکت و یا استفاده از اوراق مسکوک خواهیم توانست بقیه اعتبارات این پروژه را تامین کرده و در سال جاری  قسمتی را به عبور و مرور برسانیم .
معاون وزير راه و شهرسازى همچنین بر ساخت و ساز شهرهای جدید منطبق با الگوها و معماری ایرانی اسلامی و محله محوری تاکید و از تغییر کاربری هاى مغایر با طرح تفصیلی انتقاد كردد.
مدیر عامل شرکت عمران شهرهای جدید به وضعیت آخرین پروژه هاى مسکن مهر کشور هم اشاره و تصريح كرد: تلاش بر این است تا قبل از پایان دولت یازدهم در شهرهای جدید، مسکن مهر را به پایان رسانده و به متقاضیان تحویل دهیم .
نريمان افزود: 26 هزار واحد مسکن مهر در شهر جدید پردیس در سه ماه آینده تکمیل خواهد شد و در شهرهای جدید بهارستان، شهر جدید مجلسی و گلبهار هم پرونده مسکن مهر به پایان خواهد رسید.
در مراسم افتتاح آخرین واحد های مسکن مهر شهر جدید سهند، کلید آخرین واحد مسکن مهر نیز به متقاضی آن تحویل و به این ترتیب پرونده مسکن مهر این شهر تکمیل شد .
در ادامه این مراسم کلنگ عملیات اجرایی پارک بزرگ 7 هکتاری در فاز 4 شهر جدید سهند هم توسط معاون وزیر راه و شهرسازی به زمین زده شد و در پایان نيز از نهالستان شرکت عمران بازدید به عمل آمد.


٠٨:٥٦ - شنبه ١٩ فروردين ١٣٩٦    /    شماره : ١٢٢٥    /    تعداد نمایش : ٨٩٧


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج
* چاپ این صفحه *