اخبار > برنامه ای برای افزايش قيمت مسکن مهر نداريم


  چاپ        ارسال به دوست

عضو هيات مديره شهرهای جديد خبر داد؛

برنامه ای برای افزايش قيمت مسکن مهر نداريم

عضو هیات مدیره شرکت عمران شهرهای جدید اعلام کرد: با توجه به اینکه اکثر پروژه‌های مسکن مهر در شهرهای جدید کشور تکمیل شده و در حال تحویل هستند، قیمتهای نهایی پروژه‌ها در سال گذشته مشخص شد و افزایش قیمت نداشته‌ایم.

به گزارش روابط عمومی شرکت عمران شهرهای جدید، حسن روانفر در گفت‌وگو با ایسنا اظهار کرد: شرکت عمران شهرهای جدید پیرو پرسش‌های اخیر برخی خبرگزاریها و رسانه‌ها مبنی بر افزایش قیمت تعدادی از پروژه های مسکن مهر شهرهای جدید کشور این موضوع را تأیید نمی‌کند.

وی افزود: قیمت واحدهای مسکن مهر از سال گذشته نهایی شده که پیمانکاران این موضوع را پذیرفته‌اند و بر طبق آن موظف به تکمیل واحدها هستند. به اعتقاد ما با وجود افزایش تسهیلات از ۳۰ به ۴۰ میلیون تومان کمک خوبی به متقاضیان و پیمانکاران شده و لذا افزایش قیمت، توجیهی ندارد.

عضو هیات مدیره شرکت مادر تخصصی عمران شهرهای جدید تاکید کرد: هیچ پیمانکاری حق مطالبه بدون هماهنگی با شرکت عمران شهرهای جدید را از متقاضیان نداشته و این کار خلاف قانون است.

به گفته روانفر، هرگونه خبر و گمانه زنی مبنی بر افزایش قیمت واحدهای مسکن مهر در شهرهای جدید کشور، نادرست است و اعلام می‌کنیم قیمت های نهایی طبق مصوبات قبلی پابرجا خواهد بود./

 


١٢:٢١ - چهارشنبه ٣٠ فروردين ١٣٩٦    /    شماره : ١٢٢٩    /    تعداد نمایش : ٦٩٤


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج
* چاپ این صفحه *