اخبار > فرصتهای سرمایه گذاری در شهرهای جدید به خوبی شناسانده شد


  چاپ        ارسال به دوست

وزیر راه و شهرسازی در نمایشگاه فرصتهای سرمایه گذاری اعلام کرد:

فرصتهای سرمایه گذاری در شهرهای جدید به خوبی شناسانده شد

وزیر راه و شهرسازی گفت: نمایشگاه فرصتهای سرمایه گذاری در شهرهای جدید اتفاق بسیار خوبی بود که طی آن به مردم و سرمایه گذاران فرصتهای شهرهای جدید برای سرمایه گذاری به خوبی شناسانده شد.

عباس آخوندی در آخرین روز برگزاری چهاردهمین نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان و نیز اولین نمایشگاه فرصتهای سرمایه گذاری در شهرهای جدید کشور، از این دو نمایشگاه بازدید کرد و از کیفیت و نحوه برگزاری هر دو نمایشگاه ابراز رضایت کرد.

دکتر آخوندی در بازدید از نمایشگاه فرصتهای سرمایه گذاری، با بیان این که هدف این است بتوانیم بخشهای مکمل شهرهای جدید اعم از بخشهای خدماتی مثل بیمارستان، مدرسه و سایر فضاهای خدمات عمومی و همچنین فضای تجاری را در شهرهای جدید به کمک مردم راه اندازی کنیم، به خبرنگار ما گفت: حس شهر بودن در ساکنان یک شهر، با ارائه خدماتی که همه شهرها دارند و باید داشته باشند در شهرهای جدید هم ایجاد شود.

وی با ابراز خوشحالی از این که فرصتهای شهرهای جدید برای سرمایه گذاری به مردم و سرمایه گذاران طی این نمایشگاه شناسانده شد گفت: سرمایه گذاری بسیار خوبی هم انجام شده و بر اساس گزارشها تا امروز حدود 60 هزار میلیارد تومان در این نمایشگاه یاداشت تفاهم برای این شهرها امضا شده است.

دکتر آخوندی با اذعان به این که به طور طبیعی همه تفاهم نامه ها به سرمایه گذاری منجر نمی شود تاکید کرد: به این دلیل که رقم پایه بسیار بزرگ است، هر مبلغی که از این رقم تبدیل به سرمایه گذاری شود نشان دهنده این است که می توانیم سرمایه گذاری بسیار خوبی داشته باشیم.

وی افزود: تمام تلاش ما در حوزه شهرهای جدید این است که بتوانیم آنها را به شهرهایی با خدمات بسیار برتر و با کیفیت زندگی مناسب تبدیل کنیم تا مردم به این شهرها احساس تعلق خاطر داشته باشند.  

وی لازمه و مقدمه ایجاد تعلق مردم به این شهرها را داشتن حس آسایش و آرامش دانست.

وزیر راه و شهرسازی افزود: خوشبختانه ما شاهدیم که در این نمایشگاه فرصتهای سرمایه گذاری، این حس تعلق هم به مدیران شهرهای جدید و هم به کسانی که تمایل دارند در این شهرها سرمایه گذاری کنند دست داده است.دکتر آخوندی در بخش دیگری از سخنانش نمایشگاه چهاردهم صنعت ساختمان را نیز بسیار خوب و مفید ارزیابی کرد و گفت: این نمایشگاه نشان می دهد توانایی بخش خصوصی ما در صنعت ساختمان، در حوزه‌های فناوری و ساخت و اجرا و نیز در کیفیت و در کمیت رشد بسیار خوبی کرده است.


١٢:٠٥ - دوشنبه ٢٧ مرداد ١٣٩٣    /    شماره : ١٠٠    /    تعداد نمایش : ١٨٣٩


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج
* چاپ این صفحه *