اخبار > جلسه هفتگی شورای مدیران شرکت عمران شهرهای جدید/ پایش دوره ای شهرهای جدید کشور


  چاپ        ارسال به دوست

به دستور معاون وزیر اجرایی شد؛

جلسه هفتگی شورای مدیران شرکت عمران شهرهای جدید/ پایش دوره ای شهرهای جدید کشور

برگزاری جلسه هفتگی شورای مدیران شرکت عمران شهرهای جدید و پایش دوره ای شهرهای جدید کشور به دستور مدیرعامل شرکت عمران شهرهای جدید از آبان ماه کلید خورد.
به گزارش  روابط عمومی شرکت عمران شهرهای جدید، حبیب ا... طاهرخانی معاون وزیر راه طی دستوری جلسه مدیران شرکت عمران شهرهای جدید را به صورت هفتگی و پایش دوره ای شهرهای جدید کشور را در چندین محور به واحدهای مربوطه ابلاغ کرد.
بر این اساس اولین جلسه هفتگی شورای مدیران که با رویکرد هماهنگی بیشتر مجموعه مدیریتی شرکت، تبادل نظر بین مدیران و آشنایی مدیران شرکت با فعالیت های دیگر ادارات برگزار شد.
طاهرخانی در این جلسه با تأکید بر برگزاری منظم جلسات این شورا، خاطرنشان کرد: هدف از برگزاری چنین جلسه ای هماهنگی و مطلع شدن مدیران از اقدامات انجام شده دیگر واحدهای مجموعه شرکت مادر است؛ چراکه معتقدیم هماهنگی و تبادل نظر بین مدیران به اداره منظم سیستم و اثر بخشی فعالیت ها کمک خواهد کرد.
از دیگر دستورالعمل های مدیرعامل جدید شهرهای جدید، پایش دوره ای شهرهای جدید کشور به صورت مستمر و با محورهای ذیل می باشد:
 - مسکن مهر
- درآمد(عملکرد و برنامه)
- نحوه وصول مطالبات
- پروژه های مشارکتی و سرمایه گذاری
- نیروی انسانی و ساختار
- اجرای مصوبات مجمع عمومی
- طرح های شهرسازی و برنامه های آتی
- پروژه های روبنایی و زیربنایی
در همین خصوص مقرر گردید جلسات پایش شهرهای جدید کشور با حضور مدیرعامل و اعضای هیئت مدیره شرکت عمران شهرهای جدید و مدیرکل مربوط به محور مورد بررسی هر جلسه تشکیل و در جلسات بعدی موارد مصوب شده در هر شهر به طور جد پیگری شود.
مدیرعامل شرکت عمران شهرهای جدید در همین زمینه اظهار داشت: اصلي ترين هدف ما ایجاد تغییرات مثبت و تبیین برنامه های جامع در جهت حل مشکلات شهرهای جدید کشور و نظارت مستمر بر روند اجرایی این اقدامات می باشد./


١٤:١٤ - سه شنبه ٢٣ آبان ١٣٩٦    /    شماره : ١٣٨٤    /    تعداد نمایش : ٦٩٣


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج
* چاپ این صفحه *