اخبار > معارفه مدیرعامل جدید شرکت عمران شهر صدرا


  چاپ        ارسال به دوست

معارفه مدیرعامل جدید شرکت عمران شهر صدرا
با حکمی از سوی معاون وزیر راه صورت گرفت؛

معارفه مدیرعامل جدید شرکت عمران شهر صدرا

طی حکمی از جانب طاهرخانی معاون وزیر و مدیرعامل شرکت عمران شهرهای جدید، حاجی پور به عنوان مدیرعامل شرکت عمران شهر صدرا معرفی شد.
به گزارش روابط عمومی شرکت عمران شهرهای جدید، مراسم معارفه مدیرعامل جدید شرکت عمران شهر جدید صدرا با حضور مسئولین کشوری، استانی و شهر صدرا برگزار شد.
در این مراسم طاهرخانی معاون وزیر و مدیرعامل شرکت مادرتخصصی عمران شهرهای جدید با اشاره به پتانسیل های موجود در شهر صدرا، این شهر را از پرظرفیت ترین شهرهای جدید کشور دانست و اضافه کرد: به دلیل فاصله کم شهر صدرا با مرکز شهر و همچنین امکانات رفاهی علی الخصوص مراکز بیمارستانی و آموزشی با سقف ارائه خدمات برتر، این شهر از جذابیت های سکونتی منحصر به فردی برخوردار است.
وی وجود امکانات و جذابیت های زندگی را لازمه شهرهای جدید دانست و افزود: مهمترین وظیفه ما در شهرهای جدید جلب رضایت ساکنان آن است که اگر میسر شود اهداف دولت به انجام رسیده است.
معاون وزیر راه و شهرسازی در توضیح مهمترین اولویت های اجرایی دولت در شهر صدرا تصریح کرد: شهر صدرا تا شهر آرمانی ما فاصله دارد اما در تلاش هستیم با توسعه حمل و نقل جاده ای و عمومی، کمک به شکل گیری هویت شهری، برطرف سازی کمبودات پروژه های مسکن مهر و مهم تر از همه تعامل و همکاری با دست اندرکاران توسعه استان و شهر صدرا در جهت ساخت هرچه بهتر شهر کوشا باشیم.
وی همچنین خاطرنشان کرد: هنر ما باید استفاده از بخش خصوصی در پیشبرد اهداف بخش عمومی باشد و در این مورد نیازمند ابتکارات و نوآوری های مدیران هستیم.
طاهرخانی خاطر نشان کرد: تیم مدیریتی کنونی شرکت عمران شهر جدید صدرا قدرتمندترین و متخصص ترین تیم دوران شکل گیری این شهر جدید است و امیدواریم دکتر حاجی پور به عنوان مدیرعامل جدید آغازگر حرکتی نوین در شهر صدرا باشد.
خلیل حاجی پور مدیرعامل جدید شرکت عمران شهر جدید صدرا نیز در این جلسه ضمن تشکر از اعتماد مسئولین ابراز امیدواری کرد پس از این به همت مسئولین استان و کشور، شهر صدرا به اولویت نخست استان تبدیل شود.
وی خاطرنشان کرد: در 20 سال گذشته با وجود محدودیت های منابع دولت، دستگاه های دولتی به برخی تعهدات خود در رابطه با شهر صدرا عمل نکرده اند که متاسفانه عقب ماندگی هایی را در پی داشته است.
مدیرعامل شرکت عمران شهرجدید صدرا همکاری و همدلی را رمز موفقیت هر مجموعه عنوان کرد و افزود: رقابت منفی شهر مادر و شهر جدید محدودیت هایی را برای شهرهای جدید به همراه داشته است که امیدواریم با همیاری مسئولین استانی اینگونه مسائل از بین برود.
حاجی پور درخصوص پروژه های مسکن مهر در شهر جدید صدرا خاطرنشان کرد: پروژه مسکن مهر در شهر صدرا کمک شایانی به جمعیت پذیری این شهر جدید کرده است، اما لازم است با یک نظارت آگاهانه و جبران کمبودهای فضاهای آموزشی، فرهنگی و دیگر نیازهای ساکنین این مجموعه ها از جدایی پذیری اجتماعی آنان جلوگیری شود.
در پایان این مراسم حکم انتصاب حاجی پور به عنوان مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید صدرا توسط طاهرخانی معاون وزیر و مدیرعامل شرکت عمران شهرهای جدید به وی ابلاغ و مقرر شد علی مؤیدی سرپرست پیشین این مجموعه نیز به عنوان عضو هیئت مدیره به همکاری خود با این شرکت ادامه دهد./


١٤:٢٠ - چهارشنبه ١ آذر ١٣٩٦    /    شماره : ١٣٨٧    /    تعداد نمایش : ١٢٣٢


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج
* چاپ این صفحه *