اخبار > مراسم تکریم از عضو هیات مدیره شرکت عمران شهرهای جديد برگزار شد


  چاپ        ارسال به دوست

مراسم تکریم از مهندس میریان
مراسم تکریم از عضو هیات مدیره شرکت عمران شهرهای جديد برگزار شد

روز گذشته با حضور معاون وزیر راه و شهرسازی مراسم تکریم از زحمات سید محمود میریان برگزار شد.
در مراسم تکریم از زحمات و خدمات ارزشمند سید محمود میریان، عضو هیات مدیره شرکت مادر تخصصی عمران شهرهای جدید، طاهرخانی مدیرعامل شرکت، اعضای هیات مدیره، معاون مدیرعامل، مدیران کل و کارکنان شرکت عمران به همراه مدیران عامل شرکت های تابعه حضور پرشور داشتند.
در این مراسم لوح یادبود توسط معاون وزیر راه به میریان اهدا و از تلاش ها و خدمات بی شمار ایشان تجلیل به عمل آمد. میریان طی سال های 1376 تا 1386 نیز به عنوان معاون وزیر، رئیس هیات مدیره و مدیرعامل در شرکت عمران شهرهای جدید حضور داشت و به دلیل شناخت و تاثیرگذاری به ایشان لقب پدر شهرهای جدید را دادند.
وی پس از یک دوره وقفه 8 ساله بار دیگر از سال 1392 تاکنون به عنوان عضو هیات مدیره در شرکت مادر تخصصی مشغول به خدمت شد. از جمله خلاصه سوابق ایشان می توان به: مدیرکل سازمان مسکن و شهرسازی استان هرمزگان، عضو هیئت علمی دانشگاه آزاد اسلامی واحد پرند، همکاری و معاونت در سازمان نوسازی شهر تهران، عضویت در هیئت مدیره (نایب رئیس) شرکتهای نوسازی در مناطق 10، 11 ، 12 و 15 شهر تهران، عضو هیئت مدیره شرکت نوسازی ساختمان تهران، عضو سازمان نظام مهندسی استان تهران، عضو جامعه مهندسان شهرساز کشور و ...  اشاره کرد.
گفتنی است در این مراسم اعضای هیات مدیره و مدیران کل دوران مدیریت ایشان در شهرهای جدید نیز حضور داشتند.


١٣:٤٥ - يکشنبه ٥ آذر ١٣٩٦    /    شماره : ١٣٨٨    /    تعداد نمایش : ٧٤٩


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج
* چاپ این صفحه *